MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9111233
nr 911 1233
4 st, Nyrokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:03:31
350 kr
200 kr
300 kr